Weekend majowy czas zacząć

Weekend Majowy 2018 – tylko 3 dni urlopu a możesz mieć 9 dni wakacji. Szukasz pomysłu jak spędzić Majówkę?
Jeżeli nie wiesz, gdzie je spędzić to zapraszam w nasze skromne progi 🙂

Fantastycznie będą się tu czuły osoby ceniące ciszę i spokój. W ośrodku Natura Park udało się połączyć wysoki standard z korzyściami, jakie daje położenie pośród przyrody.

Specjalnie z myślą o maluchach Natura Park przygotował liczne atrakcje. Rodzice nie muszą się martwić, że ich pociechy będą się nudzić. Przede wszystkim pobyt w ośrodku to okazja do spędzania czasu na świeżym powietrzu i aktywności fizycznej, którą uwielbiają dzieci. Mogą spożytkować swoją energię na zewnętrznym placu zabaw z huśtawkami, drabinkami i innymi urządzeniami, razem z rodzicami poćwiczyć na siłowni pod chmurką, albo wypożyczyć rowery lub sprzęt do Nordic Walking i odkrywać uroki północnych Kaszub. Rodzinne spędzanie czasu umożliwia zadaszona wiata z dużym kamiennym grillem. W razie niepogody na dzieci czeka duża (100 m2) sala zabaw z różnymi rekwizytami i piłeczkami.

Natura Park oferuje także takie możliwości spędzania wolnego czasu, które jednocześnie poprawiają zdrowie i zapewniają relaks. Można tu więc korzystać z sauny, odprężyć się na leżaku w specjalnie zaprojektowanej grocie solnej (jest tu też kącik zabaw dla dzieci), oraz wypocząć na tarasie przy tężni solankowej dostarczającej organizmowi wielu cennych mikroelementów.

Na terenie ośrodka działa również restauracja i bar.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z numerem telefonu 501 025 911 lub mail’owo.