Natura Park

Natura Park Ostrowo to ośrodek wypoczynkowy nad morzem w sercu kaszubskiego lasu. Jest znakomitym miejscem wypoczynku, gdzie można oderwać się od codziennych trosk.

Fantastycznie będą się tu czuły osoby ceniące ciszę i bliski kontakt z przyrodą, bowiem ośrodek położony jest na skraju lasu, w oddaleniu od ruchliwych ulic i turystycznego zgiełku.

Właśnie dlatego, tak często zaglądają tu zwierzęta – wiewiórki hasają między domkami, a tuż za ogrodzeniem można dostrzec biegające sarny czy zające. Kosy, sikorki i siwki wyśpiewują najpiękniejsze arie, specjalnie dla gości ośrodka.

Natura Park Ostrowo to perfekcyjne połączanie naturalnego środowiska, z nowoczesnym, komfortowym wyposażeniem ośrodka. Apartamenty i domki wyposażone są na wysokim poziomie, wszędzie znajduje się bezprzewodowy internet i telewizja. Ośrodek jest monitorowany i ma całodobową ochronę. Na terenie obiektu znajduje się restauracja z dużym tarasem, w której można usiąść na popołudniowe pogaduchy i „małe co nieco".

W Natura Park Ostrowo nie brakuje również atrakcji, aby nasi goście zapomnieli o znaczeniu słowa „nuda”. Obojętnie czy to dzieci czy dorośli, w słońcu czy podczas deszczu, każdy znajdzie ciekawe zajęcie dla siebie. Jakie to atrakcje? Zajrzyj TUTAJ

Położenie

Ośrodek Natura Park Ostrowo mieści się w Ostrowie, w województwie pomorskim, niedaleko Jastrzębiej Góry. Jest to niewielka, bardzo bezpieczna miejscowość, wolna od zgiełku i hałasu, który panuje w większości wypoczynkowych ośrodków. Tutaj wszędzie jest blisko i wszystko jest pod ręką.

Ostrowo usytuowane jest na popularnej trasie Karwia – Władysławowo, zaledwie 5 kilometrów od Jastrzębiej Góry i niecałe 60 kilometrów od Sopotu.

Natura Park Ostrowo znajduje się przy lesie, około 1,5 kilometra od rozległej, szerokiej plaży morskiej, na którą dotrzeć można wygodnym szlakiem spacerowo-rowerowym. Komercyjna część Ostrowa oddalona jest o 400 metrów od ośrodka. Znaleźć tam można sezonowe bary, lodziarnie, stoiska z pamiątkami oraz atrakcje dla dzieci.

ZAPRASZAMY DO Natura Park Ostrowo całym rokiem !

NATURAlnie złapiesz oddech na łonie przyrody !

Zobacz galerię ośrodka