Natura Park na Google+
Natura Park Natura Park Natura Park Natura Park Natura Park
2015.10.21
Spotkanie blogerów w Natura Park

Spotkanie blogerów urodowych

 

W pierwszy październikowy weekend, w Natura Park gościliśmy gupę blogerów urodowych.  Była to czwarta edycja Secrets of beauty – porozmawiajmy o urodzie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeszcze w piątkowy wieczór nasi goście wzięli udział w pierwszym warsztacie  zatytułowanym „Fascynujący świat makijażu" przygotowanym przez firmę PierreRené. Sobota rozpoczęła się intensywnie, wykładem Anny Rolf z firmy Dermo Future Precision o intensywnej pielęgnacji skóry. Następnie zaprezentowała się ILUA z kremami „lodówkowymi”, Dermaglin z gamą maseczek na bazie glinki oraz apteczna marka Plus Dla Skóry. Na koniec dnia, w magiczny świat barw, zapachu i światła, przeniósł uczestników spotkania Pan Jacek z Fabryki Świec Light.

 

Po intensywnym, warsztatowym dniu, blogerzy urodowi spotkali się przy grillu, by zacieśniać relacje, planować i wspominać.

 

Niedziela była już leniwa i minęła na zwiedzaniu okolicy, spacerach i rozjazdach do domów. Mimo, że uczestnicy spotkania wyjechali z Natura Park, Secrets of beauty trwa nadal. Wspomnienia są wciąż żywe, można o nich poczytać na blogach:

 

Momenturody

Urodakobiety

Bykamila

Twojezrodlourody

Mama-trojki

Elfiesplanet

Kuferekmarleny

Candymona

Lifeincolour

Kolorowyswiatmarzen

Kolorowykraj

Semika

Fantasmagorie

Arsenic