Natura Park na Google+
Natura Park Natura Park Natura Park Natura Park Natura Park
2015.11.04
Podsumowanie Fit Fabric Camp

Fit Fabric Camp

 

Grupa niesamowicie energicznych i zdeterminowanych kobiet z Fit Fabric Camp opuściła już Natura Park. Panie wniosły do naszego ośrodka wiele pozytywnej energii i zapału do działania.  Jakie są efekty tygodniowej pracy nad sobą? Zdumiewające! Obozowiczki zgubiły łącznie 198,5cm w obwodach! Robi wrażenie, prawda?

 

Uczestniczki Fit Fabric Camp codziennie brały udział w specjalnie skomponowanych treningach przeprowadzanych pod okiem instruktorów. Niedziela upłynęła się pod hasłem chodzenia z kijkami. Olgierd Bojke, prezes Polskiego Związku Nordic Walking i Bungy Pump przeprowadził szkolenie z dwóch metod chodzenia – nordic walking i bungy pump. Dla wielu z uczestniczek była to kompletna nowość i pierwsze zetknięcie z kijami, tym większe zrobiło to na nich wrażenie.

Ważnym elementem programu obozowego były posiłki. Specjalną dietę skomponowała Ania Witczak, a nasz kucharz przyrządzał wspaniałe dania, które bardzo przypadły do gustu  gościom.

Poza dietą i ćwiczeniami, uczestniczki obozu brały udział w warsztatach z motywacji, rozwoju osobistego, zdrowego żywienia i tematów modowych.

Jak można podsumować tydzień z Fit Fabric Camp? Cieżka praca, pot, zakwasy, wyrzeczenia, duuużo wiedzy, jeszcze więcej śmiechu i sukcesów. Generalnie wulkan pozytywnej energii! Mamy nadzieję, że widzimy się podczas kolejnych edycji!