Natura Park na Google+
Natura Park Natura Park Natura Park Natura Park Natura Park


Natura ParkNatura Park  Ostrowo to ośrodek wypoczynkowy nad morzem w sercu kaszubskiego lasu. Jest znakomitym miejscem wypoczynku, gdzie można oderwać się od codziennych trosk.

Fantastycznie będą się tu czuły osoby ceniące ciszę i bliski kontakt z przyrodą, bowiem ośrodek położony jest na skraju lasu, w oddaleniu od ruchliwych ulic i turystycznego zgiełku. Właśnie dlatego, tak często zaglądają tu zwierzęta - wiewiórki hasają między domkami, a tuż za ogrodzeniem można dostrzec biegające sarny czy zające. Kosy, sikorki i siwki wyśpiewują najpiękniejsze arie, specjalnie dla gości ośrodka.

Natura Park Ostrowo to perfekcyjne połącznie naturalnego środowiska, z nowoczesnym, komfortowym wyposażeniem ośrodka. Apartamenty i domki wyposażone są na wysokim poziomie, wszędzie znajduje się bezprzewodowy internet i telewizja. Ośrodek jest monitorowany i ma całodobową ochronę. Na terenie obiektu znajduje się restauracja z dużym tarasem, w której można usiąść na popołudniowe pogaduchy i "małe co nieco".

TężniaW Natura Park Ostrowo nie brakuje również atrakcji, aby nasi goście zapomnieli o znaczeniu słowa „nuda”. Obojętnie czy to dzieci czy dorośli, w słońcu czy podczas deszczu, każdy znajdzie ciekawe zajęcie dla siebie. Jakie to atrakcje? Zajrzyj TUTAJ

Położenie
Ośrodek Natura Park Ostrowo mieści się w Ostrowie, w województwie pomorskim, niedaleko Jastrzębiej Góry. Jest to niewielka, bardzo bezpieczna miejscowość, wolna od zgiełku i hałasu, który panuje
w większości wypoczynkowych ośrodków. Tutaj wszędzie jest blisko i wszystko jest pod ręką.

Ostrowo usytuowane jest na popularnej trasie Karwia – Władysławowo, zaledwie 5 kilometrów od Jastrzębiej Góry i niecałe 60 kilometrów od Sopotu.

Natura Park Ostrowo znajduje się przy lesie, około 1,5 kilometra od rozległej, szerokiej plaży morskiej, na którą dotrzeć można wygodnym szlakiem spacerowo-rowerowym. Komercyjna część Ostrowa oddalona jest o 400 metrów od ośrodka. Znaleźć tam można sezonowe bary, lodziarnie, stoiska z pamiątkami oraz atrakcje dla dzieci.

ZAPRASZAMY DO Natura Park Ostrowo całym rokiem !

NATURAlnie złapiesz oddech na łonie przyrody !

 


 


Zobacz galerię ośrodka
Natura Park Natura Park Natura Park Natura Park
Natura Park Natura Park Natura Park Jacuzzi
Basen Siłownia Siłownia Grota solna
Grota solna Grota solna Tężnia Tężnia
Natura Park