Restauracja Barka

Nie ma nic lepszego na wakacjach, niż posiłki „pod ręką”. Aby nasi goście nie musieli się troszczyć o przyziemne sprawy takie jak jedzenie, na terenie ośrodka znajduje się restauracja. Smaczne jedzenie jest w zasięgu ręki, w chwili, gdy pusty żołądek da o sobie znać.

W cenę pobytu wliczone jest śniadanie (w godzinach 9.00-11.00) oraz obiadokolacja (w godzinach 17.00-19.00). Można dokupić „zestaw dnia" w godzinach 14.00-16.00.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Restauracja Natura Park jest usytuowana na terenie ośrodka, jednak goście z zewnątrz mogą również czuć się do niej zaproszeni. Jest to znakomita przestrzeń do popołudniowego relaksu i odpoczynku po plażowaniu. Przestronny, drewniany taras, który jest przedłużeniem kawiarni, to idealne miejsce na rodzinne pogaduchy oraz „małe co nieco”. Na zewnątrz, tuż obok tarasu, znajduje się plac zabaw. Rodzice mogą spokojnie spożywać posiłki, zerkając jednocześnie na swoje pociechy.

Obok restauracji otwarty został BAR, w którym mogą Państwo zamówić coś w klimacie HARD a także SOFT. W pełni zaopatrzony czeka na Państwa z dużą gamą alkoholi mocnych (w postaci czystej a także smakowej), win wytrawnych, półwytrawnych, półsłodkich i słodkich a także piw.
Jeżeli jednak alkohole nie są dla Państwa atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu 😉 to można również zamówić tutaj kawę (espresso, dopio, lungo, latte, affogato itp.), herbatę (czarną, zieloną, białą, owocową czy miętę), coś na zimno (shake'a, lemoniadę – w sezonie) a także lody czy ciasto.

W czasie COVID-19 i w czasie ograniczeń nasza restauracja serwuje wszystkie posiłki na wynos.