Atrakcje Władysławowa

Morze bałtyckie i domki całoroczne Władysławowo

Władysławowo jest nadbałtyckim kurortem w województwie pomorskim, do którego każdego roku w okresie letnim zjeżdża się masa turystów. Nie ma co się dziwić, ponieważ miasto oferuje wiele fantastycznych atrakcji.

Atrakcje we Władysławowie

Władysławowo jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc nad polskim morzem. Nie dość, że dostępne są tu domki całoroczne Władysławowo, to jeszcze można zaplanować sobie fantastycznie czas na różnego typu aktywnościach, jak i zwiedzaniu. Do najbardziej prozaicznych oczywiście będą należały spacery po piaszczystych plażach czy po sosnowych lasach. Właśnie na plażach warto się nieco skupić. Szerokie i bezpieczne, a w dodatku piaszczyste umożliwiają niesamowity wypoczynek, jak i delektowanie się szumem morza.

Będąc we Władysławowie zdecydowanie warto odwiedzić port, który jest jednym z największych nad Bałtykiem pod względem ilości wyławianych ryb i liczby obsługiwanych kutrów rybackich.

Ciekawą atrakcją we Władysławowie jest także Ocean Park, czyli pierwszy park rozrywki w Polsce z makietami morskich i oceanicznych zwierząt. Godnym odwiedzenia miejscem jest również Motylarnia, w której można podziwiać niesamowite żywe motyle.

We Władysławowie znajduje się także Aleja Gwiazd Sportu. Można w niej podziwiać gwiazdy Ireny Szewińskiej, Jerzego Kuleja czy Andrzeja Suprona oraz wielu innych znanych, zasłużonych polskich sportowców.

Fantastyczne noclegi we Władysławowie

Wybierając się na wakacje do Władysławowa można liczyć na domki nad morzem całoroczne, znakomicie wyposażone, usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji. Domki całoroczne Władysławowo znajdują się tuż nad samym morzem, w spokojnej okolicy, dlatego można liczyć na niesamowity wypoczynek. Dzięki temu, że są ogrzewane, niezależnie od pogody, jak i pory roku możesz spędzić w nich bardzo komfortowy czas, co jest sporym atutem.

Warto podkreślić, że lokalizacja noclegu ma bardzo duże znaczenie, jeżeli chcesz skorzystać ze wszystkich okolicznych atrakcji. Domki całoroczne Władysławowo akurat pod tym względem są nienagannie usytuowane, dlatego bez wahania można zdecydować się na ich rezerwację. Zdecydowanie nie będzie się tego żałowało. Fantastyczny wypoczynek gwarantowany.